top of page

Bilişim ve İletişim

Çiftlik ve Tarım

GOYAGROUP Bilişim, Çiftlik müşterilerine bilgilerini fiziksel altyapı ortamlarında; toplayabilmeleri, depolama ünitelerinde güvenli olarak barındırabilmeler, kayıpsız ve kesintisiz olarak işleyerek İletebilmeleri için profesyonel çözümler sunmaktadır.

Çiftlik ve Tarım Makinaları ve Yedekparçaları için bu yazılı sitemizi ziyaret edebilirsiniz: http://www.goyagroup-makina.com

Özel Hizmetler

GOYAGROUP Bilişim, Online Hisse (Borsa) pazarında Metatrader 4 ve 5 otomatik Robot ile Forex dünyasında 5/24 çalışabilecek Bilgisayar ve bunun için güvenli altyapı ve eğitim çalışmaları için hizmet sunmaktadır.

Eğitim

GOYAGROUP Bilişim, tarafından Bilgisayar Donanım eğitimleri, Kripto para birimi eğitimleri, SWYX Telefon santral kurulum ve eğitimleri verilir.

IPPBX (VIOP) IP Telefon Santralı SWYX

GOYAGROUP Bilişim, tarafından Siemens ortağı olan ünlü Alman IP telefon santralı -SWYX- teğmin edilip küçük ve orta ölçekli şirketlere kurulumu yapılıp eğitimleri verilir.

Günlük işlerde, ev-ofis düzenlemeleri, mobil çalışanlar ve çok sahalı işler için çeşitli iletişim seçenekleri gerekir. Dolayısıyla, mesajlaşma veya konferanslar gibi hizmetler, saf telefona ek olarak, tam işbirliği için önem kazanmaktadır. Çoğu durumda, kullanımlarında büyük farklılıklar gösteren ve toplamda istenen genel faydayı sağlamayan farklı tedarikçilerden farklı ada çözümleri vardır.

Bu tam olarak Swyx'in birleşik iletişim çözümünün devreye girdiği yerdir: Swyx, tüm iletişim servislerini bir kullanıcı arayüzünde birleştirir. Mevcut IP ağınızla birlikte yalnızca telefon işlevlerine aşina değil, her iş istasyonunda mesajlaşma, video iletişimi ve ekran paylaşımı gibi işbirliği uygulamalarını da kullanabileceksiniz. Çözüm, Outlook ve her çalışanın uygunluk durumu için varlık göstergesi gibi uygulamalara kesintisiz entegrasyonla tamamlanmaktadır.

Swyx ile nelerin mümkün olduğunu ve iletişim çözümümüzün her iş bağlamında daha iyi işbirliğine, üretkenliğe ve esnekliğe nasıl katkıda bulunduğunu kendiniz görün.

Swyx bu nedenle sadece bir telefon sistemi değil, aynı zamanda "iletişim" ve "işbirliğini" gerçek zamanlı olarak birleştirir. Müşteriler ve meslektaşlar ile olan temas tek bir kullanıcı arayüzünde açıkça gösterilir, süreçler hızlandırılır ve böylece hangi yerden olursa olsun sorunsuz çalışmayı kolaylaştırır. Bu, bugün kaç çalışan çalıştırdığınıza veya yarın hangi fonksiyonlara ihtiyacınız olduğuna bakılmaksızın uygulanır. IP telefon ve birleşik iletişim (UC) pazarındaki ilk şirketlerden biri olarak, Avrupa'daki endüstrilerdeki orta ölçekli şirketlere gelişmiş iletişim çözümleri sağlama konusunda yirmi yıldan fazla deneyime sahibiz.

Bir Swyx IP iletişim çözümü ve sadece telefondan çok daha fazlasını yapabilen bir PBX'i tercih edin!

bottom of page